Енеко + (система онлайн моніторингу енергоресурсів)

Підприємства з приєднаною потужністю електроустановок від 150 кВт та середньомісячним обсягом споживання від 50 тис. КВт/год, згідно з Правилами користування електричною енергією (ПКЕЕ), зобов'язані встановити локальне устаткування збору та обробки даних (ЛУЗОД) або автоматизовану систему комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ). Другий варіант, безумовно, більш перспективний для будь-якої компанії, оскільки дає можливість не тільки передавати дані про споживання в енергопостачальну компанію, як це відбувається з ЛУЗОД, а й самим мати до них вільний доступ в будь-який час і в зручному форматі з комп'ютера. Як відомо, такий моніторинг дозволяє стежити за станом системи, вчасно діагностувати проблемні моменти і запобігати перевитраті електроенергії.

Однак поряд з перевагами АСКОЕ перед ЛУЗОД існує і серйозний недолік цієї системи: значно більша ціна. Тому більшість компаній останнім часом з міркувань економії встановлюють систему ЛУЗОД. Саме на них і орієнтована унікальна послуга компанії ЕНЕКО ТЕХ – «Енеко +», яка представляє собою онлайн-доступ до даних з системи ЛУЗОД, що по суті є повноцінною альтернативою АСКОЕ.

Компанія «Енеко» спільно з ТОВ «Вік-софт» першими на ринку електроенергії в Україні розробили і пропонують клієнтам інноваційну послугу «Енеко +», яка забезпечує збір і збереження об'єктивної інформації про споживання, потужності і навантаженні всередині Вашої системи ЛУЗОД і доступ до неї з будь-якого комп'ютера, підключеного до Інтернету. При цьому ціна цієї послуги в рази менше вартості модернізації ЛУЗОД до АСКОЕ.

«Енеко +» гарантує Вам такі можливості:

• Автоматизований збір даних з точок обліку Вашого підприємства на єдиний виділений сервер в захищену від атак і збоїв базу;

• Доступ до даних з будь-якого комп'ютера, підключеного до мережі Інтернет, через персональний кабінет на веб-сторінці сервісу;

• Доступ до повноцінної інформації про ваші точкі обліку (споживання, потужність, навантаження, журнали подій і т.д.);

• Контроль стану і енергопотреби окремих точок обліку;

• Візуалізацію даних за допомогою таблиць/діаграм через веб-інтерфейс;

• Можливість друку звітів будь-яких форм (у xls або ods форматі);

• Застосування різних тарифікаційних схем по часу/сезонах.

Вартість послуги «Енеко +» розраховується індивідуально для кожного замовника і залежить від розмірів, технічних параметрів і кількості точок обліку конкретної системи, однак у будь-якому випадку вона значно вигідніше, ніж установка АСКОЕ з ідентичними можливостями. Для зразкового розуміння цін – при опитуванні одного лічильника один раз на добу вартість сервісу складе всього 350 гривень! Уточнити вартість для Вашого підприємства Ви можете, зателефонувавши нам або замовивши зворотній дзвінок.

Ознайомитися детальніше з можливостями послуги «Енеко +» Ви можете прямо зараз за допомогою демо-доступу! Для цього на сторінці, введіть ім'я - test, пароль - test.

Звертайтеся – ми будемо раді допомогти Вам заощадити Ваші гроші!

Личный кабинет клиента

Проконсультуйтеся з нашим фахівцем