Про компанiю

ТОВ "Енеко Тех" є прямим партнером компанії Honeywell на території України

ЕНЕКО ТЕХ — інноваційна комнда-інтегратор систем автоматизації комерційного і технічного обліку електроенергії та інших ресурсів. Компанія вийшла на енергетичний ринок України у 2007 році і впродовж свого існування безперервно нарощує досвід, підвищує рівень сервісу, вдосконалює технології та ініціює нові актуальні сервіси й можливості в галузі обліку ресурсів, також бере активну участь у розвитку енергогалузі і в переході на загальносвітові ринкові стандарти. Наші правила – виключно комплексний і системний підхід у роботі з підприємствами, що розглядають доцільність установки систем обліку електроенергії (АІВС КОЕ, АСЗД, ЛОЗОД, АСТОЕ, АСКОЕ), газу (АСЗДГ, АСТОГ, АСКОГ), питної, технічної і стічної води (АСЗДВ, АСТОВ, АСКОВ) і теплової енергії (АСЗДТ, АСТОТ, АСКОТ).

Особлива перевага комплексного підходу компанії ЕНЕКО ТЕХ полягає в тому, що ми можемо зв'язати облік постачання і використання всіх ресурсів, включаючи електроенергію, воду, тепло, газ, тиск і температуру в єдину глобальну систему, доступ до якої буде можливий з одного комп'ютера.

Фахівці ЕНЕКО ТЕХ готові надати будь-якому промисловому або іншому підприємству такі послуги:

  • Консалтинг – детальне обстеження та аналіз завдань і можливостей замовника, проектування, розробка проектів зі збільшення потужності, консультаційна допомога в модернізації й розширенні систем обліку;
  • Продаж устаткування – підбір і постачання найвідповідніших під запити підприємства компонентів системи, програмного забезпечення і додаткового обладнання енергогенеруючого й енергонакопичувального призначення;
  • Інтеграція – установка всіх елементів систем обліку ресурсів, пусконалагоджувальні роботи, метрологічна атестація, здавання в експлуатацію;
  • Післяпродажні послуги – технічне обслуговування та управління системами обліку енергопостачання й енергоспоживання, допомога у запровадженні сучасних бізнес-процесів, новітні методики моніторингу й аналізу.

Завдяки такій політиці компанії ми маємо репутацію надійного партнера, з яким можна розраховувати на довготривалу співпрацю у сфері різних ресурсів й бути впевненим у його ефективності.

«Енергетичний консалтинг» – це можливість реалізувати проект будь-якої складності в потрібні терміни: адже вирішення неабияких завдань – це наш професійний інтерес, а крім того, їхня поява – наочне підтвердження факту, що довгоочікувана нова віха в історії розвитку енергоринку в Україні вже настала.

Будемо раді бачити вас серед наших партнерів!

Компанія ЕНЕКО ТЕХ – комплексний інтегратор ефективних систем обліку ресурсів.

Проконсультуйтеся з нашим фахівцем