Система електроопалення під ключ

Притримуючись загальної концепції розумного витрачання ресурсів і впровадження альтернативних джерел енергії, компанія ЕНЕКО ТЕХ є активним прихильником переходу на автономне електричне опалювання. Насамперед, у такому переході зацікавлені об'єкти народного господарства, що використовують як джерело централізованого опалення природний газ.

Основна ідея цієї ініціативи полягає в зменшенні залежності підприємств від обсягу видобутку, постачань і нестабільної ціни природного газу і вугілля шляхом застосування теплонакопичувачів різної ємності. Як це працює?

Відомо, що в Україні виробництво електроенергії перевищує споживання, а основна її витрата припадає на денний час. Таким чином, уночі рівень споживання падає, а генеруючі підприємства продовжують працювати, що викликає проблему т. зв. надлишку вироблюваної електроенергії. З метою встановлення балансу споживання в різний час доби був введений пільговий нічний тариф. Саме його й пропонують використовувати в системах електричного опалювання із застосуванням теплонакопичувачів.

Особлива перевага акумуляційних систем електроопалення – це можливість заощадити. Сьогодні будь-яке підприємство, так само як і побутові споживачі, вимушені оплачувати послугу опалювання за дуже високими тарифами.

А наскільки їх піднімуть наступного опалювального сезону – в цьому нестабільному політичному й економічному положенні України важко навіть• Комфорт та сучасний дизайн,

• Економічність,

• Швидка окупність,

• Безпека для навколишнього середовища й повітря,

• Надійність обладнання.

Існують два види теплонакопичувачів: статичні, з природною конвекцією, і динамічні теплонакопичувачі з примусовою конвекцією, оснащені вентилятором, який видуває тепле повітря, і датчиком температури.

До переваг теплонакопичувачів слід також віднести точне регулювання часу накопичення електроенергії та підтримуваної в приміщенні температури за допомогою датчиків (друге – лише в динамічних теплонакопичувачах), що дозволяє максимально раціоналізувати її витрату й оптимізувати видатки на експлуатацію системи.

Проектування системи електроопалювання із застосуванням теплонакопичувачів не потребує узгоджень; монтаж і запуск обладнання виробляють у найкоротші терміни, без підготовки приміщень та інженерних мереж.

При цьому слід зазначити, що установка електричної опалювальної системи не вимагає додаткового збільшення договірної потужності, оскільки вночі електромережі не перевантажені і потужності для системи опалювання достатньо. Термін експлуатації теплонакопичувачів – не менше 30 років, упродовж яких не потрібне жодне додаткове обслуговування.

Акумуляційне електроопалення від «Енеко» – ваш внесок у розумне й економне енергоспоживання країни, заощадження ресурсів і можливість скоротити витрати. Будемо раді допомогти вам зробити правильний вибір!

 

ТОВ «Енеко»,

Ваш партнер в енергозбереженні

Проконсультуйтеся з нашим фахівцем