Збільшення потужності

Збільшення приєднаної електричної потужності

У сучасному світі неможливо уявити собі жодне виробництво, торговельну точку або навіть приватний будинок без мінімального набору електроприладів, що автоматизують процеси і заощаджують час. Попит на всілякі побутові та промислові прилади, що живляться від електромережі, зростає з кожним роком, а разом з ним, відповідно, підвищуються й вимоги до кількості електрики, яку вони споживають. Особливо це питання актуальне для фабрик і заводів, ресторанного бізнесу, для торговельно-розважальних центрів і багатопрофільних комплексів.

При цьому слід розуміти, що в разі перевищення потужності, зазначеної в договорі з енергопостачальною компанією, вони застосовують до підприємств жорсткі штрафні санкції, при яких вартість «зайвого» кіловата в рази перевищує номінальну. Тому, якщо у вашій компанії споживання електроенергії зростає і поступово наближається до вказаного в договорі ліміту, рекомендуємо вам уже зараз збільшити приєднану електричну потужність.

Компанія ЕНЕКО ТЕХ надає послуги зі збільшення приєднаної електричної потужності підприємствам будь-яких видів діяльності і форм власності по всій Україні. Ми пропонуємо консультування з питань і нюансів підготовки пакету документів, необхідного для отримання технічних умов, допомагаємо визначити потрібну потужність і проводимо всі необхідні розрахунки для розробки повноцінного проекту. З нами ви будете максимально звільнені від паперової тяганини під час підготовки проекту і коли він має пройти всі необхідні інстанції, а за своєчасний запуск проекту ми відповідаємо своєю репутацією, якою дорожимо.

Етапи роботи зі збільшення приєднаної потужності і розподіл між замовником (вашим підприємством) і проектною організацією (компанією «Енеко»):

  • Замовник звертається в компанію «Енеко» і заповнює анкету, вказавши бажану і приєднану потужність споживання.
  • Замовник подає письмовий запит в енергопостачальну компанію на отримання технічних умов (ТУ), необхідних для збільшення потужності; згодом одержує ТУ;
  • Фахівці «Енеко» розробляють робочий проект на зовнішнє енергопостачання з урахуванням технічних умов і погоджують зі всіма необхідними службами;
  • На підставі погодженого робочого проекту замовник отримує від енергопостачальної компанії технічні рішення, в яких поетапно розписані всі необхідні роботи для збільшення потужності підприємства;
  • Замовник сплачує рахунок, який виставила енергопостачальна компанією за приєднану потужність;
  • Спеціалісти «Енеко» та енергопостачальна компанія виконують будівельно-монтажні роботи, вказані в технічних рішеннях;
  • Замовник підписує з енергопостачальною компанією договір про користування електроенергією з новою приєднаною потужністю.

У результаті вищеперерахованого комплексу заходів ви без тяганини з документами і з допомогою та підтримкою кваліфікованих консультантів й інженерів з компанії «Енеко» збільшите приєднану електричну потужність вашого підприємства. Це дозволить вам уникнути можливих штрафів за перевищення ліміту, використовуючи ту кількість приладів, що живляться від мережі, і такий рівень їхнього споживання електроенергії, які вам необхідні для максимально ефективного ведення бізнесу.

Будемо раді бачити вас серед наших партнерів!

Проконсультуйтеся з нашим фахівцем